Northtec 2018 Madeira 28"VB AC ACERA

Wyprzedaż!

1 399,00 PLN

1 249,00 PLN

  • 19"

ROWER NORTHTEC MADEIRA VB AC 28" 

 5 LAT GWARANCJI

Rower  MADEIRA VB AC  o rozmiarze kół  28 cali  zaprojektowany został specjalnie z myślą o wszystkich paniach, lubiących rekreacyjną jazdę w terenie. Niniejszym modelem można zarówno przemierzać duże odległości jadąc po szosie, jak i eksplorować leśne szlaki czy polne bezdroża. 
 
Model ten został wyposażony w 21-biegowy napęd Shimano Acera oraz w lekką aluminiową, cieniowaną i hydroformowaną ramę o sportowej geometrii, zapewniającą odpowiednią sztywność, dostępną w rozmiarach 17″, 19", 21". Nowy projekt ramy zmodernizowano o wewnętrzne prowadzenie pancerzy linek zapewniające precyzyjne działanie zmiany przełożeń oraz ochronę przed zabrudzeniami.

Aluminiowe piasty o łożyskach maszynowych, szprychy Sapim Zink oraz wytrzymałe obręcze tworzą niezwykle solidne koła zapewniające wytrzymałość i bezpieczną jazdę w każdym terenie. Natomiast opony kenda pozwalają na jazdę po asfaltowych, gruntowych, czy leśnych drogach.

Dodatkowo zamontowane w tym modelu hamulce aluminiowe typu V-Brake, zapewnią bezpieczne i 
natychmiastowe hamowanie i co ważne w razie awarii ich naprawa lub regulacja jest bardzo łatwa do wykonania samemu .Rower posiada również regulowany wspornik kierownicy, poprawiający komfort jazdy.

Rama Alu 6061 Hydroformowana, System CIF.
Rozmiar ramy 17",19",21",
Rozmiar koła 28"

30 inne produkty w tej samej kategorii