Northtec 2019 Cayon DR 29"

Wyprzedaż!

3 399,00 PLN

2 999,00 PLN

  • 21"

ROWER NORTHTEC CAYON DR MTB 29" 

 5 LAT GWARANCJI!!!

Rower  MTB Cayon DR o rozmiarze kół  29 cali, zbudowany na bardzo wytrzymałym pełnym osprzęcie wysokiej klasy Shimano Deore polecany jest zarówno doświadczonym pasjonatom górskich rajdów, jak i tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w bardziej wyczynowej jeździe po górskich trasach. Model ten to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wytrzymałość, niezawodność i wygodę podczas zmagań sportowych jak i rajdów rekreacyjnych. 
 

Wyposażony w wysokiej klasy 30-biegowy napęd Shimano Deore oraz tylną przerzutkę Shimano XT. W modelu tym zastosowano lekką aluminiową cieniowaną i hydroformowaną ramę w rozmiarach 17", 19", 21" o sportowej geometrii. Nowy projekt ramy  zmodernizowano o wewnętrzne prowadzenie pancerzy linek zapewniające precyzyjne działanie zmiany przełożeń oraz ochronę  przed zabrudzeniami.

Niezwykle solidne i wytrzymałe koła zbudowane na piastach Shimano RM 4050 , szprychach Sapim Leaderwzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość, bezpieczną jazdę i eksploatację nawet na wymagających górskich szlakach. Opony Shwalbe Rocket Ron gwarantują doskonałą przyczepność i zapewniają dużą wytrzymałość. Dodatkowo zamontowane w tym modelu hydrauliczne hamulce Shimano BR-M365 , zapewnią bezpieczne i natychmiastowe hamowanie. Sztywną główkę(tapered), która poprawia sztywność oraz stabilność przedniego widelca.


Model Cayon DR został wyposażony również w solidny, przedni, powietrzny amortyzator Suntour XCR RL-32 AIR 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku z kierownicy, który zapewni optymalne wytłumianie drgań i wstrząsów.

UWAGA: OPONA SCHWALBE  ROCKET RON PERFORMANCE (KEVLAR) 29X 2.1

Rama Alu 6061 Hydroformowana, System CIF.
Rozmiar ramy 17" 19" 21"
Rozmiar koła 29"