Northtec 2019 Cayon AL 29"

Wyprzedaż!

2 799,00 PLN

2 499,00 PLN

  • 17"
  • 19"
  • 21"

ROWER NORTHTEC CAYON AL MTB 29" 

 5 LAT GWARANCJI !!!

Rower  MTB Cayon AL o rozmiarze kół  29 cali zaprojektowany został specjalnie z myślą o miłośnikach szybkiej jazdy w różnorodnym terenie, można zarówno nim się ścigać po szosie jak i eksplorować górskie i leśne szlaki. Doskonale sprawdzi się na trasach o różnego typu nawierzchniach. 
 
Wyposażony w dobrej klasy 27-biegowy napęd Alivio oraz tylną przerzutkę Deore. W modelu tym zastosowano lekką aluminiową cieniowaną i hydroformowaną ramę w rozmiarach 17", 19", 21" o sportowej geometrii. Nowy projekt ramy  zmodernizowano o wewnętrzne prowadzenie pancerzy linek zapewniające precyzyjne działanie zmiany przełożeń oraz ochronę  przed zabrudzeniami.

Niezwykle solidne, wytrzymałe koła zbudowane na piastach Shimano RM TX 505wzmacnianych obręczach, oraz szprychach Sapim Leader zapewniają dużą wytrzymałość i bezpieczną jazdę w każdym terenie. Dodatkowo zamontowane w tym modelu hydrauliczne hamulce Shimano BR-M 315 , zapewnią bezpieczne i natychmiastowe hamowanie. Sztywną główkę (tapered), która poprawia sztywność oraz stabilność przedniego widelca.

Model Cayon AL  został wyposażony również w solidny, przedni, powietrzny amortyzator Suntour XCR RL-32 AIR 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku z kierownicy, który zapewni optymalne wytłumianie drgań i wstrząsów.

Rama Alu 6061 Hydroformowana, System CIF.
Rozmiar ramy 17" 19" 21"
Rozmiar koła 29"