Northtec 2018 Gravity XT 27,5"

Wyprzedaż!

4 999,00 PLN

3 999,00 PLN

  • 17"

ROWER NORTHTEC GRAVITY XT MTB 27,5" 

 5 LAT GWARANCJI

Rower  MTB GRAVITY FULL XT  o rozmiarze kół  27,5 cali to rower dla wymagających, znających się na rzeczy zawodowych kolarzy przygotowujących się do zawodów MTB jak i dla bardzo intensywnie jeżdżących amatorów ceniących najwyższej jakości sprzęt. Rower sprawdzi się doskonale zarówno na rekreacyjnych górskich szlach jak i podczas jazdy po profesjonalnych trasach przygotowanych pod rajdy MTB. 
 

Wyposażony w pełni profesjonalną pełną grupę napędową Shimano XT M8000 2x11 speed 
W modelu tym zastosowano lekką aluminiową cieniowaną i hydroformowaną ramę w rozmiarach 17″, 19" o sportowej geometrii.

Nowy projekt ramy  zmodernizowano o wewnętrzne prowadzenie pancerzy linek zapewniające precyzyjne działanie zmiany przełożeń oraz ochronę  przed zabrudzeniami. Wytrzymałe koła zbudowane na piastach XT M-8000, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują  bezpieczną jazdę i eksploatację nawet na wymagających górskich szlakach.Opony Shwalbe Rocket Ron Performance gwarantują doskonałą przyczepność i zapewniają maksymalną wytrzymałość.

Dodatkowo zamontowane w tym modelu hydrauliczne hamulce Shimano BR-M500, zapewnią w pełni bezpieczne i natychmiastowe hamowanie nawet w trudnych warunkach atmosferyczny.
Sztywną główkę(tapered), która poprawia sztywność oraz stabilność przedniego widelca.
 
Model GRAVITY XT  został wyposażony również w wysokiej klasy, przedni,powietrzny amortyzator Suntour Raidon XC-RL-R Air 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku z kierownicy, który zapewni doskonałe wytłumianie drgań i wstrząsów podczas jazdy.

Rama Alu 6061 Hydroformowana, System CIF.
Rozmiar ramy 17"19"
Rozmiar koła 27.5"