Northtec 2018 Gravity AL 27,5" ALIVIO

Wyprzedaż!

2 699,00 PLN

2 199,00 PLN

  • 19"

ROWER NORTHTEC GRAVITY AL MTB 27,5" 

 5 LAT GWARANCJI

Rower  MTB GRAVITY AL  o rozmiarze kół  27,5 cali zaprojektowany został specjalnie z myślą o miłośnikach szybkiej jazdy w różnorodnym terenie, można zarówno nim się ścigać po szosie jak i eksplorować górskie i leśne szlaki. Doskonale sprawdzi się na trasach o różnego typu nawierzchniach. Zbudowany został na solidnym pełnym osprzęcie wysokiej klasy Shimano Alivio.
 
Wyposażony w dobrej klasy 27-biegowy napęd Shimano Alivio. W modelu tym zastosowano lekką aluminiową cieniowaną i hydroformowaną ramę w rozmiarach 17″, 19" o sportowej geometrii. Nowy projekt ramy  zmodernizowano o wewnętrzne prowadzenie pancerzy linek zapewniające precyzyjne działanie zmiany przełożeń oraz ochronę  przed zabrudzeniami.

Niezwykle solidne, wytrzymałe koła zbudowane na piastach Shimano RM 505wzmacnianych obręczach, oraz szprychach Sapim Leader zapewniają dużą wytrzymałość i bezpieczną jazdę w każdym terenie. Dodatkowo zamontowane w tym modelu hydrauliczne hamulce Shimano BR-M 315 , zapewnią bezpieczne i natychmiastowe hamowanie. Sztywną główkę (tapered), która poprawia sztywność oraz stabilność przedniego widelca.

Model GRAVITY AL  został wyposażony również w solidny, przedni,powietrzny amortyzator Suntour XCR RL-32 AIR 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku z kierownicy, który zapewni optymalne wytłumianie drgań i wstrząsów.

Rama Alu 6061 Hydroformowana, System CIF.
Rozmiar ramy 17"19"
Rozmiar koła 27.5"