Northtec 2019 Madeira Ac 28"

Wyprzedaż!

1 599,00 PLN

1 349,00 PLN

  • 17"
  • 19"
  • 21"

ROWER NORTHTEC MADEIRA VB AC KOLEKCJA 2019

 5 LAT GWARANCJI !!!

Rower  MADEIRA VB AC  o rozmiarze kół  28 cali  zaprojektowany został specjalnie z myślą o wszystkich paniach, lubiących rekreacyjną jazdę w terenie. Niniejszym modelem można zarówno przemierzać duże odległości jadąc po szosie, jak i eksplorować leśne szlaki czy polne bezdroża. 
 
Model ten został wyposażony w 21-biegowy napęd Shimano Acera oraz w lekką aluminiową, cieniowaną i hydroformowaną ramę o sportowej geometrii, zapewniającą odpowiednią sztywność, dostępną w rozmiarach 17″, 19", 21". Nowy projekt ramy zmodernizowano o wewnętrzne prowadzenie pancerzy linek zapewniające precyzyjne działanie zmiany przełożeń oraz ochronę przed zabrudzeniami.

Aluminiowe piasty o łożyskach maszynowych, szprychy Sapim Zink oraz wytrzymałe obręcze tworzą niezwykle solidne koła zapewniające wytrzymałość i bezpieczną jazdę w każdym terenie. Natomiast opony Deli pozwalają na jazdę po asfaltowych, gruntowych, czy leśnych drogach.

Dodatkowo zamontowane w tym modelu hamulce aluminiowe typu V-Brake, zapewnią bezpieczne i 
natychmiastowe hamowanie i co ważne w razie awarii ich naprawa lub regulacja jest bardzo łatwa do wykonania samemu .Rower posiada również regulowany wspornik kierownicy, poprawiający komfort jazdy.

Model Madeira VB AC został wyposażony również w solidny przedni, aluminiowy amortyzator SR Suntour M3010-AP 700C 63mm z hydrauliczną blokadą skoku, który zapewni optymalne wytłumianie drgań i wstrząsów.

Rama Alu 6061 Hydroformowana, System CIF
Rozmiar ramy 17"19"21"
Rozmiar koła 28"